EN RU EE

Maksed:

1. Kõik hinnad LEDoutlet.ee kaupluses on näidatud käibemaksuga 20%.

Teenindame nii füüsilisi kui juriidilisi isikuid.

2. Toodete juures olevad hinnad ei sisalda tarne- ega paigaldamistasu.

3. Pärast tellimise vormistamist ja vajalike andmete esitamist, saadetakse Teile automaatselt ettemaksu arve. Seda on võimalik tasuda pangakaardiga internetikaupluses, pangaülekandega või kaupade kättesaamisel kaupluses sularahas või pangakaardiga. Pärast makse laekumist saadame Teile elektrooniliselt saatelehe ja teavitame tellimuse olekust nii elektrooniliselt kui ka tekstisõnumi vormis määratud mobiilinumbrile.

Kauba tarne:

Endale kõige mugavama ja lähima kohaletoimetamise koha või –punkti saate valida tellimuse vormistamise käigus. Kõiki lähimaid kohaletoimetamise punkte saab mugavalt vaadata kaardil või ka valida kohaletoimetamise Teie valitud aadressile.

Kauba kohaletoimetamine toimub automaatselt, kohe, kui on laekunud makse ostu eest.

97% kõigist vastuvõetud tellimustest saame täita viivitamatult ja pakkuda kiireimat kättetoimetamist, edastades ettevalmistatud pakk kullerile makse laekumise päeval.

Edasi paki kohaletoimetamise kiirus sõltub kullerpostiteenuse pakkujast.

Teeme koostööd: Omniva pakiautomaatide, postijaama pakiautomaatide, DPD pakipoodide, Läti Posti kontorite, Circle K tanklate, samuti kohaletoimetamisel määratud aadressile DPD kulleri või Venipak kulleriga.

1. Tasuta saate kauba kätte meie kaupluses (kaart).

2. Pakiautomaadid. Tasu 1,99 EUR (koos käibemaksuga). 

3. Kuller. Riia ja Riia rajoon, Lätis ja teistes Balti regioonides 5,99 eurot (koos käibemaksuga). 

Lisateabe saamiseks kirjutage aadressile info@ledoutlet.ee  või helistage numbrile +372 5354 0834.

Toote tagastamine / vahetamine / garantii
Kui LEDoutlet.ee e-poest tellitud toode ei vasta kirjeldusele, Klient ei ole kvaliteediga rahul või toode ei vasta määratud tooteparameetritele, Klient saab selle tagastada või vahetada 14 päeva jooksul alates saadetise kättesaamise kuupäevast. Toodet saab tagastada koos saatekirja, ostudokumendi ja tagastamise avaldusega. Toode tuleb toimetada poodi/kontorisse isiklikult või kulleriga (aadress։
Cesvaines tänav 15A, Riia, LV-1073).
Kliendi poolt tagastatud kauba kättesaamisel hinnatakse järgmisi tingimusi:
• Tagastatud toode ei tohi olla kasutatud. See peab olema müüja saadetud originaalpakendis.
• Toode peab olema pakitud nii, et see ei läheks katki. Kui otsustate saata kulleriga, siis tuleb toode pakkida kindlalt, nii et kohaletoimetamise ajal ei tekiks kahjustusi.
• Kui otsustate toote tagastada Omniva või DPD pakiautomaatidega, helistage eelnevalt kontaktides näidatud infotelefoni numbrile ja teatage ettevõtte töötajale, millisele pakipoodi/pakiautomaati kavatsete toote saata.
• Kohe pärast tagastatava saadetise saamist kontrollime toodet ja tagastame selle eest makstud raha täies mahus või vastavalt ostjaga sõlmitud lepingule saadame selle asemel teise toote.
• Toote tagastamisel palun märkige järgmine aadress:

Cesvaines tänav 15A, Riia, LV-1073 Tel. nr. +372 5354 0834
 
Kui Toote müüja leiab, et Klient on toodet kasutanud ja see pole enam 100% müügi seisukorras ja välimuses, siis raha ei tagastata. Tingimuste täitmise korral peab Toote müüja viivitamata, mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates Tarbija kirjaliku tagastamise avalduse laekumise päevast, tagastama Tarbijale summa, mis on makstud toote, asja või teenuse eest enne lepingu lõppemist. Tootjal, müüjal või teenuseosutajal on õigus mitte hüvitada Tarbijale toote või asja eest makstud rahasummat, kuni Tarbija ei ole toodet või asja tagasi saatnud või esitanud toote või asja tagastamist või saatmist kinnitavad dokumendid.

Taotluste tagastamine:
• avaldus toote vahetamiseks teise toote vastu
• tagasimakse taotlus
• Raha saate 1 nädala jooksul pärast toote tagastamist (välja arvatud toote kohaletoimetamise tasu). Kauba tagastamise (posti, kulleri või transpordi) kulud peab kandma klient
• Me vaatame probleemi üle ja lepime kokku Teie jaoks parima lahenduse. Toodet ei vahetata ega parandata, kui kahjustused on tekkinud tarvitamisjuhendi ja kasutuskorra eiramise tõttu.

Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemine

Veebipoe ledhouse.ee isikuandmete vastutav töötleja on EVERECO OÜ (registrikood 14995009) Cesvaines tänav 15A, Riia, LV-1073,
tel +372 5354 0834, ja e-kiri info@ledoutlet.ee

Milliseid isikuandmeid töödeldakse.

nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;

kauba kohaletoimetamise aadress;

pangakonto number;

kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

klienditoe andmed.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul.

Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@ledoutlet.ee). 

KONTAKT:

EVERECO OÜ

Registrinumber: 14995009

KM reg. nr.:EE102270631

Pank: AS Citadele banka Eesti filiaal

IBAN konto nr.: EE741200001211146435

SWIFT kood: PARX EE 22

Telefon: +372 5354 0834 (ENG, RU, LV)

E-posti aadress: info@ledoutlet.ee

 

 

LED lampide efektiivsuse kalkulaator

Arvuta, kui palju Sa säästaksid ja milline oleks LED lampide tasuvusaeg

+
+

Sääst

Tasuvusaeg:

Kokku sääst:

Sulge kalkulaator