EN RU EE

LED päevavalguslambid ja korpused

Ühtlase, hajutatud valguse tagamiseks ruumides kasutatakse päevavalgustuslampe või päevavalgusarmatuure. Seda tüüpi valgustid annavad looduslikule valgusele maksimaalselt lähedase efekti - see on kergelt sinaka tooni ja kõrge resolutsiooniga. Uuringud on näidanud, et päevavalgusele lähedane valgustus soodustab töövõimet, suurendab tähelepanu ja parandab keskendumist, nii et päevavalguslampe laialdaselt kasutatakse avalikes kohtades - haridusasutustes, tootmises ja kontorites. Uusima põlvkonna päevavalgustuslambid pakuvad üha rohkem võimalusi nende kasutamiseks, mistõttu neid kasutatakse sageli eluruumides, luues huvitavaid valgustuslahendusi. Erinevalt varem kasutatavatest valgustitest, mis olid täidetud inertgaasi ja elavhõbeda aurudega, tänapäeval kasutatakse päevavalguse saamiseks gaasi ja auru asemel kasutatakse valgusdioode. Selliselt on LED päevavalgustuslambid ja päevavalgustusarmatuurid on täiesti ohutud, neis ei kasutata moraalselt vananenud tehnoloogiaid ega kahjulikke keemilisi ühendeid (näiteks väga mürgiseid elavhõbedaaure).

Pakume mitmesuguseid LED päevavalguslampe ja päevavalgusarmatuure laias sortimendis erinevate tehniliste kirjeldustega, mis võimaldavad teil leida teie vajadustele sobivaima valgustuslahenduse.
  Veel
Üks tähtsamaid päevavalguslampide parameetritest on valgustemperatuur, mida mõõdetakse kelvinides ja tähistatakse tähega K. Loomuliku päevavalguse temperatuur on umbes 4200-5000 K. See tähendab, et valides päevavalgustuslampe või päevavalgustusarmatuuri, tuleb valida sellele suurusele lähedane väärtus. Mida suurem kelvinite arv (5500 - 6500 K), seda valgus omandab külmemat tooni varju ja on sinakama varjundiga. Mida kelvinide arv on väiksem (2700 - 3200 K), muutub valgus soojemaks.

Nagu igat LED valgustit, ka LED päevavalgustuslampe ja päevavalgustus armtuure iseloomustavad nende tekitatud valgusvoog, mida mõõdetakse luumenites (lm). Sõltuvalt kunstliku päevavalguse saamise vajadusest võite valida valgustid vahemikus 330 kuni 3000 lm.

LED päevavalgustuslambid pakuvad järgmisi eeliseid:
• kõrge energiatõhusus ja säästlikus;
• sisse / välja lülitatud protsess ei mõjuta toimimist ega tehnilisi parameetreid;
• kõrge kasutusohutus;
• vastupidavus pinge muutustele (220-240 V);
• suurepärane mehaaniline tugevus;
• ei sisalda keemilisi ühendeid ega toksilisi aineid;
• pikk kasutusiga kuni 30 000 h (koos kõigi lambi komponentidega);
• lai valik igale vajadusele.

LED lampide efektiivsuse kalkulaator

Arvuta, kui palju Sa säästaksid ja milline oleks LED lampide tasuvusaeg

+
+

Sääst

Tasuvusaeg:

Kokku sääst:

Sulge kalkulaator