EN RU EE

LED tuled

Näitab 1-12 kokku leitud 14 toodet
Näitab 1-12 kokku leitud 14 toodet
9.99
Osta rohkem, maksa vähem!
Ainult veebiostude jaoks
3-9
9.51 /tk.
10-50
9.34 /tk.
51 ja rohkem
9.08 /tk.
+ 0
13.99
Osta rohkem, maksa vähem!
Ainult veebiostude jaoks
3-9
13.32 /tk.
10-50
13.07 /tk.
51 ja rohkem
12.72 /tk.
+ 0
14.49
Osta rohkem, maksa vähem!
Ainult veebiostude jaoks
3-9
13.80 /tk.
10-50
13.54 /tk.
51 ja rohkem
13.17 /tk.
+ 0
16.49
Osta rohkem, maksa vähem!
Ainult veebiostude jaoks
3-9
15.70 /tk.
10-50
15.41 /tk.
51 ja rohkem
14.99 /tk.
+ 0
16.99
Osta rohkem, maksa vähem!
Ainult veebiostude jaoks
3-9
16.18 /tk.
10-50
15.88 /tk.
51 ja rohkem
15.45 /tk.
+ 0
19.99
Osta rohkem, maksa vähem!
Ainult veebiostude jaoks
3-9
19.04 /tk.
10-50
18.68 /tk.
51 ja rohkem
18.17 /tk.
+ 0
19.99
Osta rohkem, maksa vähem!
Ainult veebiostude jaoks
3-9
19.04 /tk.
10-50
18.68 /tk.
51 ja rohkem
18.17 /tk.
+ 0
23.99
+ 0
Pealambid või otsmikulambid on absoluutselt vajalikud aktiivsete eluviiside austajatele, turistidele, sportlastele, erinevate elukutsete esindajatele (politseinikud, päästjad, militaristid, ehitajad, looduseuurijad jne), erinevate hobide esindajatele (jahimehed, kalastajad jne). Pealambid on suurepärane võimalus, kuidas pimedas liikumisel ennast nähtavaks teha ja need on sageli kasulikud igapäevaste vajaduste rahuldamiseks. Lühidalt öeldes on pealambid on hea täiendus igas majapidamises.
  Veel
Pealampide eelised:
• valgusallikas on teiega koos ja see ei kao, nagu see kaasaskantavate käsilampide puhul sageli juhtub;
• mõlemad käed on teil vabad, kuid valgusvihk on suunatud just teile vajalikus suunas;
• väike kaal ja kompaktne disain võimaldavad pealampi hõlpsasti pähe panna või peast eemaldada. Selle kasutamisel pole tunne, et otsmiku surub raskus;
• hea kvaliteediga pealambid on vastupidavad ja ohutud erinevatele toimede - kliimatingimuste, mehaaniliste löökide jne. vastu.

Üks populaarsemaid ja klientide lemmikutest on LED pealambid, mis sõltuvalt mudelist pakuvad erinevaid funktsioone ja on suurepärane valgusallikas ka kõige ekstreemsemates tingimustes. Ka meie veebipood www.ledoutlet.ee pakub uusima põlvkonna LED pealampe, alates lihtsatest mudelitest kuni igapäevasteks vajadusteks kuni uuenduslike lahendusteni erinevate valdkondade esindajatele.

Kuidas valida kõige sobivaim LED pealamp:
• Valguse heledus - liiga hele valgustus ei ole alati vajalik. Kui pealamp on mõeldud kasutamiseks siseruumides, näiteks koobastes, võib liiga hele valgustus olla pimestav ja pigem olla takistuseks. Sellisel juhul on soovitatav kasutada LED pealampe mitme valgusrežiimiga, valides iga olukorra jaoks kõige sobivamat.
• Valguse värvus ja nurk - valige soojem või külmem valgus, mis sobib teie silmadele paremini. Seda näitab valgustuse temperatuur - meie pakkumises olevad pealambid on varustatud LED dioodidega vahemikus 5000K kuni isegi 6500K (külm valge valgus). Valgustusnurk on omakorda palju olulisem kui valgustuse kaugus. Oluline on, et valgustus oleks lai ja ühtlane, ilma terava üleminekuta kesksest valgustatusalast külgvalgusele. Seda pakub kvaliteetsed LED dioodid koos hea optikaga.
• Mitmed töörežiimid - LED pealambid on enamasti varustatud mitme valgustusrežiimiga. Näiteks strobovalgus jalgratturitele. Strobovalguse režiim pakub regulaarseid valguse sähvatused, mis muudab jalgratturit teelt hõlpsasti nähtavaks. Sõltuvalt mudelist on saadaval ka punane, roheline või valge strobovalgus. Hädaolukordades on vajalik SOS režiim. Pakutakse režiim, mis võimaldab teil valgustada telki või ruumi ilma teisi inimesi äratamata, mis võimaldab „pikendada“ lambi eluiga laadimiseni. Omakorda ZOOM-funktsioon võimaldab teil reguleerida valguse kiire kaugust ja nurka, kuid valgusregulaatori funktsioon aitab muuta valgustuse heleduse, samuti saab osta laserkiirega valgusteid. Tuled võivad olla varustatud induktsioonlülitusega, kui valgus käivitatakse käeviipel.
• Tulede materjal - kvaliteetsed pealambid on valmistatud vastupidavast materjalist, näiteks anooditud alumiiniumist. Selline korpuse materjal on suure löögikindlusega, seda ei ole kerge kriimustada, see ei pragune. Lisaks on alumiinium kerge ja hea soojusjuhtivusega.
• Kaal ja suurus - otsige kaalu poolest kerget mudelit, kuid peaksite siiski arvestama ka toiteelemendi - patarei või aku kaaluga. Tavaliselt pealampe pakutakse universaalse suurusega ja tänu reguleeritavatele kinnitusrihmadele saab seda sobitada erinevate pea ümbermõõtudega.
• Veekindlus - see parameeter on eriti oluline veeturistidele, kalameestele ja teistele, kelle tegevus on seotud suure niiskusega. Üks asi on standardne niiskusekaitse (sademed jms), mis on tagatud kõikidele pealampidele, teine on veekindlus, kui lamp on ette nähtud veealuseks kasutamiseks. Sellist tüüpi lampidele on antud IPX8 kaitseklass, mis tähendab kaitset pideva vette sukeldamise eest.
• Kinnitused - need peavad olema mugavad, praktilised ja hõlpsasti kasutatavad. Pealamp peab kindlalt püsiks peas, see ei tohi kõikuda, rappuda ega lõtvuda. Soovitatav on eelistada mudeleid, millel on kaks kinnitusrihma, millest üks hõlmab otsaesist ja teine läheb üle pea. Veenduge, et lambi korpus on kindlalt fikseeritud pearihmade külge.
• Toite tüüp - sõltuvalt mudelist on LED pealambid varustatud AA või AAA-patareidega või laetava akuga. Lisaks pakuvad paljud mudelid nii aku laadimise võimalust 12V autolaadijalt kui ka 220V aku. Mõned mudelid on laetavad USB-kaabli abil.

Kutsume teid valima kõige sobivaimad LED pealambid meie veebilehel www.ledoutlet.ee. Seiklused alaku!
Näitab 1-12 kokku leitud 14 toodet
1 2

LED lampide efektiivsuse kalkulaator

Arvuta, kui palju Sa säästaksid ja milline oleks LED lampide tasuvusaeg

+
+

Sääst

Tasuvusaeg:

Kokku sääst:

Sulge kalkulaator