EN RU EE
Elus on hulk olukordi, kus on hea, et on olemas väike kaasaskantav valgusallikas. Te ütlete - igal mobiiltelefonil on väike taskulamp. Aga väikese telefoni "valgussilmaga" on liiga vähe. Aktiivse eluviisi harrastajad ei saa läbi ilma pealambita, igal korralikul peremehel on kodus vähemalt paar erineva kaliibriga kaasaskantavaid lampe, ka jalgratas peab olema varustatud tulega, pidustuste korraldamisel kuluvad ära dekoratiivsed mobiilsed valgustid. Nii võime jätkata veel ja veel.
  Veel
Üks asi on kindel - lambid peavad olema ohutud ja sellised on LED lambid. LED valgusdioodid on ühed turvalisemad valgustuse tüüpe maailmas kas juba seks põhjusel- need ei kuumene. Nii et LED lampide kasutamisel ei ole võimalik end põletada. Lisaks on dioodidel pikk eluiga isegi kuni 20 000 - 50 000 h. LED tuled ei üllata teid äkilise "läbipõlemisega". Tõsi, nagu kaasaskantavate seadmete puhul, peate hoolitsema selle patareide vahetamise või aku õigeaegse laadimise eest.

Meie pakkumises LED lambid esindavad mitut eraldi tootegruppi, mida saate näha igas jaotises. Üks kõige mitmekesisemaid on pea- või otsmiku lambid, mis on mõeldud sportlastele, aktiivse eluviisi harrastajatele ja hobide austajatele, erinevate erialade esindajatele ja jalgratturitele. Praktiliselt on igapäevaselt otstarbekad LED taskulambid. Meie valikus leiate taskulampe nii väikesele daami käekotile kui ka lapsele, samuti ka mitme funktsiooniga varustatud valgustid olme-, või professionaalseteks vajadusteks. Jalgratturitele omad spetsiaalsed LED tuled - muutumatu valgusvooga või vilkuvad, nn stroobvalgustusega, mis muudavad jalgratturit pimedas veelgi paremini nähtavaks. Elektrita ruumides, tehes remonttöid või telkides, sobivad riputatavad LED valgustud. Riputage see mõnele nukile, oksale või konksule, või kinnitage tagaküljel oleva magnetiga metallpinnale ja saage täiesti valgustatud ala.

LED valgusdioodid sobivad paljudele tootevormidele ja -tüüpidele. Näiteks käevõrudes, suurendusklaasides, nendega on varustatud isegi pudelikorgid. Heledad, värvilised ja huvitavad. Omapärased LED tuled või valgustid, mis on mõeldud pidustusteks (kinnitamiseks õhupallidele, lisamiseks dekoratsioonidele), värvilised, vilkuvad. Elastne silikoonvalgusti arvuti valgustamiseks, laaditav arvutist. Võtmehoidjad nagu väikesed taskulambid, mitmesugused muud nipsasjakesed, laste ja enda rõõmuks või väikeseks kingituseks.

Kutsume teid rohkem tundma õppima LED maailma mitmekülgsusest veebipoes www.ledoutlet.ee!

LED lampide efektiivsuse kalkulaator

Arvuta, kui palju Sa säästaksid ja milline oleks LED lampide tasuvusaeg

+
+

Sääst

Tasuvusaeg:

Kokku sääst:

Sulge kalkulaator