EN RU EE

LED laualambid ja põrandalambid

Ruumi valgustuseks on funktsionaalne ja esteetiline tähendus. Interjöörile vastavalt valitud valgustid loovad erilise meeleolu ja sageli muutuvad ruumi peamiseks elemendiks. Selles suhtes käepärased on lihtsalt teisaldavad valgustid - nagu põranda- ja laualambid. Ruumis vabalt neid teisaldades saab “mängida” valgusega ja luua uusi meeleolusid. Omakorda põrandalambid võivad iseenesest olla ainulaadne sisustuse lisaaksessuaar. Veelgi enam, kui on valitud LED lambid, siis suurepärast meeleolu täiendab teadmine energiatõhusa, mõtlikult valitud kvaliteetse ja kauakestva valgustuse viisist.
  Veel
Eluruumis on LED lambid kasulikud kõikjal - elutoas, magamistoas, kabinetis, lastetoas. Ilma kõrgekvaliteedilise LED lauavalguslambita ei saa hakkama ükski kirjutuslaud. Ergonoomiliselt kujundatud, praktiliselt funktsionaalsed, visuaalselt meeldivad valgusvoogud on hea kaaslane õpingutes ja töös. Arvestades, et laualamp paikneb inimesele suhteliselt lähedal, seal olev LED lamp ei kuumene ega eralda soojust, mis võivad olla häirivad.

Erikategooria on põranda LED lambid. Askeetlikest, lihtsa kujuga valgustitest ainulaadsete disainerite loodud meistriteosteni. Põrandalambi põhiosad - statiiv ja lambivari - anduvad piiramatutele kunstifantaasia võimalustele. Nagu on teada, lambivarjusid saab valmistada mitmesugustest materjalidest - paberist, niidist, nahast, kangast jne. Neid tikitakse, maalitakse, kaunistatakse erinevate materjalidega. Ja ka siin võime loota LED lampidele, mis ei mingil viisil ei mõjuta neid kauneid taieseid.

Oma pakkumises oleme lisanud klientide nõutavaimaid põranda LED lambid. Need on ratsionaalsed, mitmekülgse, lakoonilise, kuid samal ajal stiilse disainiga, mis sobib hästi mistahes interjööriga. Samuti, tuginedes klientide soovidele, oleme välja töötanud mitmesuguseid laualampe. LED lambid ei vaja erilist hooldust, nad on ohutud, kvaliteetsed ja usaldusväärsed. Pikaajalise LED lambi kasutamine ei mõjuta selle kvaliteeti, kuna see, sõltuvalt lambi modifikatsioonist, kestab keskmiselt 20 000 kuni 50 000 tundi.

Tutvuge lähemal teie kodule pakutavate laua- või põranda LED lampidega!

LED lampide efektiivsuse kalkulaator

Arvuta, kui palju Sa säästaksid ja milline oleks LED lampide tasuvusaeg

+
+

Sääst

Tasuvusaeg:

Kokku sääst:

Sulge kalkulaator