EN RU EE
Teie otsitud tooteid ei leitud
Fassaadivalgustus on samaaegselt praktiline ja esteetiline lahendus – ööpäeva pimedal ajal on fassaadi valgustus kasutatav lisavalgusallikana ja paralleelselt loob suurepärase disainiefekti. Läbimõeldult kasutades fassaadivalgusteid, varieerides nende paigutuse, valgusekiirte nurki, on võimalik esile tõsta teatud arhitektuurilisi detaile, luua silmatorkavaid valgusefekte, rõhutada ümbritseva ala puid, põõsaid või teatud esemeid. Fassaadi valgustamist kasutatakse laialdaselt pidustuste ja erinevate avalikele ürituste kohtades, seeläbi ümbritsevad hooned ühendades ühtseks loominguliseks kontseptsiooniks. Fassaadvalgustust kasutatakse arhitektuurimälestiste kunstilise väärtuse suurendamiseks. Sellistel juhtudel koostatakse eriprojekt, et fassaadi valgustus vastaks teatud kriteeriumidele ja harmooniliselt integreeruks ümbritsevasse linnakeskkonda. Veel
Fassaadi LED valgustid on kvaliteetsed, vastupidavad ja ohutud. Neid moodustab vastupidav lambiraam ja LED valguskeha. Fassaadivalgustitel on võimalikud erinevad vormid - need võivad olla nii tagasihoidlikult neutraalsed kui ka traditsioonilistes geomeetrilistes vormides, samuti loodud eridisaini järgi. Valgusti vormist olenemata tagab fassaadivalgustus täielikult selleks ettenähtud funktsioonid.

Fassaadi taustvalgustus võib olla staatiline, muutumatu valguskiire nurgaga või reguleeritava kiirenurgaga. Reguleerimine on võimalik 0 kuni 120 kraadi. Samuti sõltuvalt mudelist fassaadivalgustus olla vertikaalselt üles või alla või kahesuunaline staatiline valguskiir. Pakume ka antiikstiilis laternaid - klassikalist väärtust, mille abil fassaadivalgustus omandab romantilise, vintage stiili meeleolu.

Võttes arvesse, et ehitise fassaad on otseselt allutatud kliimatingimustele, kogu meie veebipoes www.ledoutlet.ee pakutavad fassaadvalgustid kuuluvad IP44 kuni IP65 kaitseklassi. See tähendab, et need LED valgustid on veekindlad ja niiskuse ligipääs ei mõjuta nende toimimist ega ole ohtlik. IP65 kohaselt on ka valgusti korpus valmistatud põrutuskindlast materjalist, sealhulgas klaasitud osad. Valgustid on ettenähtud pingele AC 100-240 V. Fassaadvalgustite valguse temperatuur on enamasti 3000-4000 K, mis tähendab, et fassaadivalgustus on neutraalne valge või soe valge.

LED fassaadi taustvalgustus LED valgustitega on ökonoomne ja energiatõhus lahendus, mis säästab teie raha ja annab teie hoonele erilise võlu. Valige kõige sobivaimad fassaadvalgusteid www.ledoutlet.ee!

LED lampide efektiivsuse kalkulaator

Arvuta, kui palju Sa säästaksid ja milline oleks LED lampide tasuvusaeg

+
+

Sääst

Tasuvusaeg:

Kokku sääst:

Sulge kalkulaator