LV EN RU LT EE FI
Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot Tasuta kohaletoimetamine kogu Eestis Omniva ja DPD pakiautomaatides tellimuste korral alates 49 eurot

Uuemad tooted

Vaata kõike »
Osta rohkem, maksa vähem!
3-9
42.44 /tk.
10-50
40.53 /tk.
51 ja rohkem
38.78 /tk.
44.99

Osta 3tk.-9tk. - maksa 42.44/tk.

Osta 10tk.-50tk. - maksa 40.53/tk.

Osta 51tk. ja rohkem - maksa 38.78/tk.

Osta rohkem, maksa vähem!
3-9
16.36 /tk.
10-50
15.62 /tk.
51 ja rohkem
14.95 /tk.
17.34

Osta 3tk.-9tk. - maksa 16.36/tk.

Osta 10tk.-50tk. - maksa 15.62/tk.

Osta 51tk. ja rohkem - maksa 14.95/tk.

Valgusdioodlambid või LED-valgustus (Light Emitted Diode lighting) on olnud juba pikemat aega meie elus. LED-valgustid on järk-järgult asendanud varem kasutatavaid hõõglampe, mida on praegu Euroopa Liidus (EL) keelatud toota ja turustada. LED - see tähendab mitut eelist, nii et valgustussüsteemides üha enam kasutatakse LED-valgustust. Suure nõudluse tõttu on turul saadaval mitmesuguseid LED-tooteid, kuid see muudab valikuid keerukamaks, sest tootjaid ja edasimüüjaid on palju.
Meie interneti keskkonnas loodud LED-kauplus on loodud eesmärgiga saada hõlpsasti kasutatavaks veebisaidiks, mis pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi LED-tooteid maksimaalselt taskukohaste hindadega. Veel
LED-kauplus www.ledakcijas.lv pakub järgmised eelised:
• lai LED-toodete valik - LED-valgustus ja kõik selleks vajalikud lisaseadmed;
• kvaliteetne toodang maailma juhtivatelt LED-toodete tootjatelt;
• soodsad hinnad - sortiment ostetakse otse tootjatelt või nende esindajatelt ilma vahendajateta;
• meie LED-kauplus pakub tooteid nii jaemüüjatele, hulgimüüjatele kui ka üksikisikutele;
• Lai LED-sortimendi valik on kohapeal laos, mis tagab maksimaalselt lühikese tarnetähtaja;
• konsultatsioonid sobivaima LED toote valiku kohta vastavalt kliendi vajadustele – anname konsultatsioone kliendile sobivaimal viisil: kohapeal, telefoni teel või elektrooniliselt;
• LED-lampide tõhususe kalkulaator säästu arvutamiseks;
• läbipaistev ja mugav ostmine;
• kiire kohaletoimetamine kliendile sobival ajal ja kohas;
• LED-kauplus pakub ainult Euroopa vastavusesertifikaatidega (ISO, ROHS, CE) ja kaheaastase garantiiga tooteid;
• regulaarne sortimendi uuendamine - saadaval LED-valgustus vastavalt uutele suundumustele maailmas;
• LED-kauplus pakub võimalust osta kaupu ka külastades kauplust kohapeal.

Interneti keskkonnas meie LED-kauplus www.ledakcijas.lv pakub struktureeritud paigutust, mis võimaldab lihtsalt vaadata kõik jaotused ja hõlpsalt leida vajalikku LED-toodet. LED-valgustus ei ole ainult lambid, see on lai süsteem, mis kõrvuti traditsioonilistele majapidamise vajadustele, hõlmab LED tooteid erinevatele valdkondadele. LED-valgustus on jaotatud vastavalt kasutusviisile ja see on väga lai. LED-valgustust kasutatakse nii siseruumides, kui ka väljaspool, see võib olla funktsionaalne, dekoratiivne, seotud turvalisuse tõstmisega, mõeldud kasutamiseks sõidukites, tootmisseadmetes, büroodes, spordikompleksides, avalikes objektides jne. Kõik need tooterühmad vajavad nõuetekohaseks paigaldamiseks ja kasutamiseks vajalikke tarvikuid ja lisaseadmeid. Just sel põhjusel on meie LED-kauplus on täiendatud laia, LED sordimendile vajaliku tarvikute valiku ja kõige olulisemate tööriistadega.Kõik veebilehel www.ledakcijas.lv märgitud tooteid pakutakse ka meie spetsialiseeritud LED-kaupluses Katlakalna 10, Riias, kus asub ka üks suurimatest LED-toodete ladudest Lätis.
Tuletame meelde, kui tähtis on kvaliteetne LED-valgustus:
• Madal elektrienergia tarbimine - elektrienergia tarbimise võib vähendada kuni 10 korda.
• Energiatõhusus - mõned näited: LED-lambid lülituvad sisse ja välja kohe, neile pole vajalik soojenemise aeg. Sisselülitamine ja väljalülitamine ei mõjuta lambi tööiga. LED-valgustus ei tekita olulist CO2 emissiooni.
• Pikaealisus - ühe LED-lambi tööiga on keskmiselt 25 000 kuni 100 000 tundi. Võrdluseks: halogeenlambi eluiga on vaid 700-2000 tundi, hõõglambil 1200 tundi ja säästulambil 3000-12 000 tundi.
• Kõrge löögikindlus - LED-lambid pole nii kergesti kahjustatavad.
• Vibratsioonikindel - LED-valgustus ei sõltu vibratsioonist.
• Kaitse ebaühtlase pinge või ülepinge eest - LED-valgustus töötab edukalt tööpinge juures vahemikus 85-265 volti.
• Madal korpuse töötemperatuur - LED-valgustitel on pinnatemperatuur alla 50°C, halogeenlampidel ja hõõglampidel üle 100°C ja säästulampidel üle 65°C.

Kutsume külastada meie veebipoe www.ledakcijas.lv ja ootame külla Katlakalna 10, Riias, kus asub meie LED-kauplus laia ja mitmekesise LED-toodete valikuga.

LED-lampide tõhususe kalkulaator

Arvuta, palju säästad ja milline on LED-lampide tasuvusaeg.

+
+

Sääst

Tasuvusaeg:

Kokku sääst:

Sulge kalkulaator